Dodaj stronę do EKOT

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Dozwolone jest umieszczanie stron jedynie na tematy związane z kotami oraz innymi zwierzętami. Wszelkie strony o innej tematyce nie będą umieszczane na topliście, a umieszczone będą automatycznie usuwane bez powiadomienia o tym właściciela
 8. Właściciel strony zobowiązany jest do umieszczenia button toplisty EKOT na swojej stronie (lub jej podstronie), którą promuję na topliście, w ciągu 2 tygodni po dodaniu strony na toplistę.
 9. Po upływie tygodnia od wysłania drogą elektroniczną upomnienia strona zostaje automatycznie usunięta z toplisty, bez zawiadamiania o tym jej właściciela.
 10. Strony umieszczone na topliście które wygasły lub przestały istniećzostanie usunięta z toplisty po ówczesnym wysłuchaniu właściciela toplisty. W tym celu zostanie wysłane pismo droga elektroniczną na adres poczty elektronicznej właściciela toplisty podany przy umieszczaniu strony na topliście.
 11. W przypadku braku odpowiedzi ze strony właściciela w ciągu dwóch tygodni od dnia wysłania pisma o którym mowa w punkcie poprzedzającym, a w przypadku potwierdzenia odbioru pisma przez adresata od dnia jego odbioru strona zostanie automatycznie usunięta z toplisty, bez zawiadamiania o tym jej właściciela
 12. Jeżeli banner strony umieszczonej na topliście nieistnieje lub jest nieaktywny, a właściciel strony nie usunął go z toplisty zostanie wszczęta odpowiednio procedura opisana w punktach 10 oraz 12.
 13. Każde naruszenie punktów 1-5 niniejszego regulaminu powoduje automatyczne usunięcie strony z toplisty, bez zawiadamiania o tym jej właściciela.
 14. Nie usunięcie przeszkód o których mowa w punktach 10 i 12 uniemożlwiających normalnego promowania na topliście stron w terminie tygodnia od otrzymania odpowiedzi od właściciela strony strona zostaje automatycznie usunięta z toplisty, bez zawiadamiania o tym jej właściciela.
 15. Każda zmiana regulaminu jest publikowana na podstronie toplisty EKOT i wchodzi w życie z dniem publikacji.
 16. Regulamin wchodzi w życie w dniu 31 maja 2010 r., tj. z chiwlą jego publikacji na stronie toplisty EKOT.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane